user_mobilelogo

 

Szerokie pole do popisu w różnych kierunkach malarstwa cyfrowego. Zasoby portfolio są naszymi pomysłami, jak można przedstawić świat wyobraźni czy też nadać kształtu myślom i uczuciom. Z powodzeniem można ją wykorzystać jako tło na tapetę w telefonie lub laptopie. Postęp cyfrowy, z jakim się zmierzamy, daje nam niesamowite możliwości twórcze.

Zakres działań, który przenosi w świat fantasy, surrealistycznych obrazów malowanych w formie prezentacji projektu. Foto manipulacja wykorzystywana najczęściej w grach komputerowych, jak również do prezentacji artystycznej czy wstęp do wizualizacji animowanych. Szerokie możliwości zastosowania pozwalają nam na to, aby puścić wodze fantazji i wyobraźni, gdzie nie ma żadnych hamulców.

Projekt to część kluczowa całego pomysłu i zaangażowania wielu osób. Galeria zawiera obrazy, które przedstawiają zakres naszych możliwości. Możemy zaproponować gotowe dostępne od ręki grafiki w formie projektu lub wydrukowanych gotowych materiałów. Jesteśmy gotowi na możliwość stworzenia niepowtarzalnego materiału pod specjalne zamówienie. Pamiętajmy jednak o tym, iż zastrzeżenie sobie prawa do posiadania jedynego druku kosztuje dwukrotnie więcej w stosunku do ceny ustalonej za wykonanie dzieła na odpowiedniej licencji.