MJGdesign zespół ludzi pełnych pasji

To zespół, który tworzą ludzie o podobnych zapędach i uparcie dążący do celu i doskonałości. Rozwijamy się pod każdym względem, doskonalimy, szkolimy, aby dostarczać produktów na najwyższym poziomie.

best website templates

Początki zawsze są trudne, najważniejsze, że masz wsparcie.

Kilka słów jak to się zaczęło

Pierwszy był pomysł 

Zaczęło się z końcem 2016 r. przy luźnej rozmowie dwóch zapaleńców. Było o fotografii o plenerach i grafikach. Może by tak pokazać światu, jakie niesamowite fotografie robią ludzie. Pasja tworzenia i pasja fotografowania wzięły górę i tak zaczęła się podróż...

Elastyczny projekt

Pierwsza strona i pierwsze podpisane umowy z początkiem 2017 roku. Poszerzanie horyzontów, szkolenia i ogrom pracy.

Reorganizacja i nowy początek 

Wiele się zmieniło. Przeżyliśmy kilka przebranżowień tematycznych, ale zawsze w klimacie graficznym. Jak to w życiu... kilka wzlotów i upadków. I na koniec powrót do pierwotnego zamysłu.

Pozostajemy na fali

Aby dać innym uśmiech zadowolenia i satysfakcji, który nam towarzyszy z każdym nowym działaniem. Z każdym nowym projektem powiększamy grono zadowolonych klientów.
I tego się trzymamy do dziś dnia.

Media społecznościowe

Zaczyna się niewinnie, ale warto rozkręcać swoje zamiłowania. Czasem niepozorne a wiele znaczące i dające niesamowity wachlarz możliwości. Dopasuj ofertę do swoich potrzeb.

Rozwój i motywacja

Każdą naszą realizację, tworzymy z pasji i zamiłowania do tego, co robimy. Możemy cały czas poszerzać horyzonty i przedstawiać klientowi nowości rynkowe.

Unikalne style

Dzięki połączeniu różnych dziedzin nasza oferta jest rożnorodna a projekty, jak i produkty wyjątkowe. Od fotografii po projektowanie cały wachlarz różnorodnych tematów i dziedzin, z którymi obcujemy na co dzień.

MJGdesign

Wielopłaszczyznowa współpraca

Dzięki temu, że współpracujemy z różnymi ludźmi na całym świecie. Począwszy od fotografów przez grafików i projektantów, a kończąc na programistach. Mamy możliwość przedstawienia bogatej oferty. Nasze drogi mogą się skrzyżować, jeśli tylko napiszesz do nas. Na pewno znajdziemy możliwość współpracy.

Lubimy powiew świeżości, a rutyna jest nam obca.
Zapoznaj się z naszą ofertą produktową.

Adres

Wspólna 3
41-200 Sosnowiec

Dane kontaktowe

Email: biuro@mjgdesign.pl
Telefon: +48 607 087 743

Skontaktuj się z nami

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 17:00