MJGdesign
MJGdesign
develop own website

Oferta skrojona na miarę

dopasuj opcje do swoich potrzeb

01.

Projekty drukowane

Przygotowujemy projekty do druku spersonalizowanego i biznesowego zachowując poufność. Współpracujemy z drukarniami, dzięki temu oferujemy naszym klientom atrakcyjne ceny wydruków. 

02.

Projekty online

Zmieniamy, przetwarzamy, urozmaicamy - tak, abyś był w pełni usatysfakcjonowany. Dopasowujemy najlepsze rozwiązania, aby uzyskać zamierzany efekt.

03.

Fotografia

Współpracujemy z fotografami, możemy zaproponować sesje produktowe, jak również profesjonalną modyfikację zdjęć klienta.

MJGdesign

Identyfikacja wizualna + Key Visual

Oferta skierowana do firm, artystów, wykonawców, restauracji. Proponujemy projekty:
- wizytówka,
- papier firmowy,
- teczka ofertowa, firmowa,
- ulotka,
- plakat,
- kalendarz,
- karta stałego klienta,
- kupon,
- etykieta,
- menu,
- projekty wystawiennicze, wiekloformatowe, 
- reklama w prasie

wycena indywidualna

MJGdesign

Banery reklamowe na social media i www

Stwórz swoją reklamę i przyciągnij klientów, obserwujących, członków grupy lub zaskocz znajomych swoim oryginalnym pomysłem. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i proponujemy banery Social Media w dowolnym rozmiarze - Facebook, Instagram, Twitter, Tumblr, Banery internetowe w różnych rozmiarach. Tematyka dowolna lubimy wyzwania ;)

Proponujemy szablony w zestawach i różnych rozmiarach lub napisz jaka tematyka cię interesuje.

wycena indywidualna

MJGdesign

Fotomontaż, przeróbka fotografii, grafika 2D i 3D, malarstwo cyfrowe

Coraz prężniej rozwijające się kierunki w sztuce. Nowe dziedziny pozwalają nie tylko na upust „siły” twórczej, ale również na połączenie jej walorów z potrzebami rynkowymi. Obrazy graficzne na potrzeby strony internetowej czy też do urozmaicenia prezentacji nadadzą charakteru i smaku twoim działaniom.

wycena indywidualna

MJGdesign

Retusz starych fotografii oraz fotografii produktowej

Każdy z nas na pewno ma w swoim domu stare fotografie z bliskimi z dzieciństwa czy też rodzinne pamiątki. Twoje zdjęcia mogą zostać odświeżone. Chcesz zrobić album rodzinny ze starych fotografii? Napisz do nas, podejmiemy wyzwanie. Drugą stroną retuszu, jaki proponujemy naszym klientom, jest obróbka fotografii na potrzeby sprzedażowe. Przygotowujemy pliki do sklepu, na stronę www oraz do publikacji.

wycena indywidualna